Zatrudnimy przedstawicieli handlowych

Firma Freesk S.C. zajmująca się sprzedażą wysokogatunkowej odzieży dla dzieci, zatrudni handlowców z własną działalnością gospodarczą.
Opis stanowiska
• Sprzedaż odzieży wysokogatunkowej dla dzieci
• Aktywne pozyskiwanie nowych firm handlowych
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami
•  Pozytywne kreowanie wizerunku firmy
Wymagania
•  Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą
•  Duża motywacja do pracy
•  Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Osoby rzetelne, dyspozycyjne, samodzielne z dobrą organizacją pracy
Oferujemy
• Prowizję od sprzedaży
• Kompleksowe szkolenie
• Możliwość zdobywania dodatkowego doświadczenia zawodowego
CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym w formie elektronicznej prosimy przesyłać na adres biuro@freesk.pl
Bardzo proszę o załączenie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."