Praca! Zatrudnimy od zaraz pracownika produkcji z dobrą znajomością j. niemieckiego i autem

Winckler Personal, jako Agencja Pośrednictwa, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 7979, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI z dobrą znajomością j. niemieckiego i autem, od zaraz!

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: 143/2014

Zakres obowiązków:

Praca przy linii produkcyjnej, w tym m. in.:
-Obsługa prasy
-Obsługa i wyposażenie maszyn, służących do produkcji samochodów znanych marek. m. in. BMW

Wymagania:

- Dobra/komunikatywna (B2) znajomość j. niemieckiego (znajomość j. niemieckiego weryfikuje niemiecki konsultant)
- Rzetelność oraz gotowość do pracy zmianowej
- Mile widziane doświadczenie jako pracownik produkcji
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Sprawność manualna
- Własny samochód

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie minimum 1000 EURO NETTO (po opłaceniu kwatery, podstawa bez nadgodzin) + pakiet socjalny
- W pełni legalną pracę na warunkach niemieckich
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Pomoc koordynatora w sprawach organizacyjnych
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, nowoczesne narzędzia pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Osoby zainteresowane, spełniające dane wymagania prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem drogą elektroniczną: rekrutacja@wincklerpersonal.pl  z dopiskiem „PP/2014" oraz kontakt telefoniczny  (22) 631 11 70

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”