! Ślusarz utrzymania ruchu ze znajomością języka niemieckiego- PRACA OD ZARAZ!

Winckler Personal, jako Agencja Pośrednictwa, posiadająca certyfikat o numerze rejestru
7979, poszukuje dla renomowanego klienta na terenie Niemiec kandydatów na
stanowisko:

Ślusarz utrzymania ruchu ze znajomością języka
niemieckiego- PRACA OD ZARAZ!

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: 117/2014
Termin rozpoczęcia: OD ZARAZ !
OCZEKIWANIA:
-MIN. KOMUNIKATYWNA/ dobra znajomość j. niemieckiego- warunek
KONIECZNY
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Chęć podjęcia pracy od zaraz
-Własny samochód
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wytwarzanie elementów przyrządów i podzespołów maszyn i urządzeń
produkcyjnych
- Wykonywanie podstawowych czynności naprawczo- konserwacyjnych
- Utrzymywanie maszyn i urządzeń w należytym stanie
OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie- ok. 1600 Euro NETTO/ miesiąc
- Niemiecką umowę o pracę
- Zakwaterowanie darmowe, zapewnione przez pracodawcę niemieckiego
- Indywidualną pomoc koordynatora w sprawach organizacyjnych
Osoby spełniające wymagania zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o
kontakt telefoniczny oraz o przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną na adres:
rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „MECHANIK PRZEMYSŁOWY” oraz o
wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się pod adresem:
WebID=33f48e7a2045463e806173bd0749e67b
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z
dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”
KONTAKT Z BIUREM:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Nr tel. 22/631 11 70
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl