SZLIFIERZ z j.niemieckim, Stuttgart OD ZARAZ

Obecnie dla naszego  niemieckiego renomowanego klienta z branży motoryzacyjnej  poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Badenia Wirtembergia (Stuttgart)
Typ umowy: umowa o pracę na niemieckich warunkach
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz?

Nr ref.: 84/2014

Obowiązki

-Obsługa maszyn i urządzeń na zakładzie,
-Obsługa szlifierek,
-Szlifowanie/ obróbka elementów z tworzyw sztucznych dla modeli samochodowych (Jaguar, Audi Q7 i innych).

Wymagania

-Wykształcenie techniczne,
-Doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego,
-Chęć podjęcia pracy od zaraz,
-Własny samochód.

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie 1600 Euro NETTO/ mies.,
-Umowa z niemieckim pracodawca na niemieckich warunkach,
-Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca,
-Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ROZPATRYWANI SĄ KANDYDACI, KTÓRZY APLIKUJĄ PRZEZ FORMULARZ PONIŻEJ:

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „SZLIFIERZ/NIEMCY”
KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 70
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Zastrzegamy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis pod numerem 7979.