Operator wózka widłowego-Bielsk Podlaski

 Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru  Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448,
w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator  wózka widłowego*

Miejsce pracy:  Bielsk Podlaski
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Bielsk Podlaski
Obowiązki:
•              obsługa wózków jezdniowych (załadunki i rozładunki oraz transport wewnątrz magazynu oraz przy     liniach produkcyjnych),
•              prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie zgodnie z powierzoną dokumentacją,
•              wypełnianie obowiązków zgodnie ze standardami bezpieczeństwa,
•              dbałość o sprzęt oraz zgłaszanie wszelkich usterek.
Wymagania:
•              wykształcenie minimum zawodowe,
•              doświadczenie zawodowe: min 6 m-cy pracy na stanowisku operatora wózków jezdniowych – mile  widziane doświadczenie w pracy w magazynach regałowych,
•              uprawnienia operatora wózków jezdniowych (mile widziane potwierdzenie UDT),
•              książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
•              samodzielność w zakresie wykonywanych czynności,
•              sumienność,
•              umiejętność współpracy,
•              odpowiedzialność.
Oferujemy:
•              praca w systemie trzyzmianowym
•              możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
•              zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową .
•              możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv i list motywacyjny)
z zaznaczeniem nr referencyjnego na adres: emat@emat.bior.pl; Szczegółowe informacje pod nr tel.
68 347 35 00, lub 728 315 322.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)
*oferta pracy tymczasowej