BRUKARZ z b.dobrym j. niemieckim

Obecnie dla naszego  niemieckiego renomowanego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku:

Praca od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: 29/2014
Obowiązki
-Wykonywanie nawierzchni brukarskiej.
-Ustawianie bloków obramowujących nawierzchnię.
-Układanie nawierzchni brukarskiej wg ustalonego wzoru z bloków kamienno-betonowych.
-Praca zgodnie z dokumentacja techniczna.
Wymagania
Doswiadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo Dobra znajomość języka niemieckiego.
Własny samochód.
Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowa z niemieckim pracodawca na niemieckich warunkach.
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
Osoby zainteresowane prosimy o wklejenie linku do wyszukiwarki:

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „BRUKARZ/NIEMCY”
KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 70
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis pod numerem 7979.