Pracownik produkcji/magazynu, Niemcy

Firma Winckler Personal, Agencji pośrednictwa - wpis pod numerem 7979 poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI z komunikatywnym niemieckim

Nr. Ref. PP/107/
Kraj: Niemcy

OBOWIĄZKI
• praca na linii produkcyjnej przy produkcji spojlerów, zderzaków,
•  montaż okablowania, reflektorów, oświetlenia i czujników,
• obróbka elementów z tworzyw sztucznych (szlifowanie),
• kontrola jakości (w zakresie montażu i lakierowania),
• montaż drobnych elementów,
• skanowanie gotowych wyrobów,
• przygotowanie do wysyłki,

WYMAGANIA
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane
• własny samochód

OFERUJEMY
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• premię zakładową, dodatki za pracę w nocy 25%, dodatki w dni świąteczne 50%, Weihnachtsgeld
• pomoc w otrzymaniu Kindergeld
• stałą i pewną pracę (umowa o pracę na warunkach niemieckich)
• pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
• odzież roboczą

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny (12) 307 05 45. CV należy przesłać drogą elektroniczną: info@winckler.pl z dopiskiem Nr. Ref. PP/107/
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).