Kierownik Fabrycznego Punktu Sprzedaży

Do naszego Fabrycznego Punktu Sprzedaży w Brański poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brańsk

Zadania na stanowisku:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym regionie (praca mobilna)
• utrzymywanie pozytywnych relacji z aktualnymi klientami
• realizacja planów sprzedaży
• zarządzanie pracą podległego personelu sprzedażowego

Wymagania:
• wykształcenie techniczne
• min. 1 rok doświadczenia w handlu
• dobra znajomość sprzętu/maszyn rolniczych i komunalnych
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność kierowania pracą podległego personelu

Oferujemy:
• pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
• niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon służbowy

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie swojego CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres:
kadry@pronar.pl

W CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesów rekrutacyjnych firmy PRONAR Sp. Z o.o. (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).