Stała lub dorywcza praca dla DORADCÓW KLIENTA w powiecie bielskim

Stała lub dorywcza praca dla DORADCÓW KLIENTA  w powiecie bielskim

Marka S.A.- ogólnopolska firma finansowa zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych zatrudni DORADCÓW KLIENTA na atrakcyjnych warunkach.

Teren: Bielsk Podlaski, Brańsk (p.bielski).

Praca w swoim miejscu zamieszkania. Nie wymagamy doświadczenia w branży. Szkolimy od podstaw! Brak ograniczeń wiekowych (także dla studentów, emerytów i rencistów). Jako praca stała lub dodatkowa.

Oferujemy: umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, elastyczne godziny pracy, telefon, szkolenia i możliwość awansu.

Obowiązki: udzielanie pożyczek w domu Klienta, ustalanie planu spłat Klienta, odbiór rat pożyczek od Klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania: komunikatywność, dążenie do rezultatów, umiejętność zarządzania czasem, odpowiedzialność, wykształcenie min. zawodowe.

CV prosimy przesyłać na: rekrutacja.bialystok@markasa.pl w tytule maila wpisując: DK/miasto. Zgłoszenia tel. pod nr: 533-340-404.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych MARKA S.A. z siedzibą przy ul. Świętego Rocha 5 lok.109, 15 - 879 Białystok moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych dla celów związanych z przebiegiem i rozstrzygnięciem procesu rekrutacji. Bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie".

Kandydatów, którzy wyrażają chęć, by ich CV było wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości, dodatkowo prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie moich dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MARKA S.A. Zgoda może być w każdym czasie odwołana".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.