Kierownik projektu w branży pośrednictwa pracy -DE

Mówisz bardzo dobrze po niemiecku i masz doświadczenie w branży zarządzania zasobami ludzkimi (pośrednictwa pracy)? Sprawdź tę ofertę pracy i dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja: Niemcy (Hamburg, Hannover, Ulm, Duisburg, Gütersloh, Mamming)

Warunki zatrudnienia:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Stabilna praca na pełny etat
-Uczciwa i terminowa wypłata wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premii osobistych, który odzwierciedla wyniki zespołowe i osobiste
-Długoterminowe perspektywy kariery z dobrymi możliwościami awansu
-Udział w programie rozwojowym OTTO z różnymi szkoleniami
-Praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku, w którym istnieje swoboda realizacji własnych pomysłów
-Benefity
-Dofinansowanie szkoleń i kursów
Zakres obowiązków
-Łączenie firm i osób poszukujących pracy w umiejętny sposób
-Bycie osobą kontaktową dla naszych pracowników u klienta i opieka nad nimi przez cały czas trwania zlecenia
-Wstępna selekcja personelu dla naszego klienta
-Organizacja zakwaterowania i transportu do pracowników
Wymagania
-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie zawodowe w branży pośrednictwa pracy jest warunkiem koniecznym
-Zdolności analityczne, poszukiwanie ulepszeń i udoskonaleń
-Wysoki poziom inicjatywy i pewność siebie
-Umiejętność pracy w zespole
-Elastyczność i wysoki poziom zaangażowania
-Prawo jazdy kat. B
-Dobra znajomość pakietu MS Office

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj! https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/8047/login?_sp=ef70caae-ab02-4339-800d-65dcd285e678.1657534147675&_jsqid=undefined&iis=Job+portal&iisn=ebielsk.pl /
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.