Kierownik sanitarno-budowlany

Dynamicznie rozwijająca się firmą z branży automatyki przemysłowej, techniki pompowej oraz technologii uzdatniania wody zatrudni :
Kierownika Sanitarnego/Budowlanego
Zakres obowiązków:
- Kierowanie robotami przy obiektach stacji uzdatniania wody, oczyszczalni, przepompowni
- Planowanie i kontrola prac budowlano-montażowych
- Nadzór nad jakością i terminowością prac
- Opracowywanie logistyki prac budowlanych, zamawianie towarów
- Rozliczanie budżetu powierzonej realizacji
Nasze wymagania:
- Wykształcenie techniczne
- Umiejętność kierowania zespołem oraz podejmowania decyzji
- Znajomość technicznych aspektów budowy
- Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
- Mile widziane doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Budowy lub Robót
- Mile widziana znajomość programów graficznych
- Odpowiedzialność, zaangażowanie
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Narzędzia niezbędne do pracy
- Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy
Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres: biuro@aca-automatyka.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 697 678 810