Specjalista ds. rekrutacji (praca hybrydowa)

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandytatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Hajnówka

Poznaj 4 ważne powody, dla których warto do nas dołączyć:
Nasze rekrutacje są często zaskakujące. Rekrutowałaś/eś już brakarza? :)
Będziesz mieć wpływ na budowanie candidate experience
Staniesz się częścią firmy z 30-letnim doświadczeniem w produkcji mebli
Czekamy na Twoje pomysły dotyczące innowacji w zakresie rekrutacji

TWOJE ZADANIA:
Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska liniowe i specjalistyczne
Pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, w tym social media
Prowadzenie kilku projektu rekrutacyjnych jednocześnie
Rekomendowanie działań usprawniających procesy rekrutacyjne
Obsługa bieżących zadań z zakresu HR
Współpraca z biurami karier uczelni wyższych
Umiejętności obsługi programów (ATS, graficzne, pakiet office- zwłaszcza excel)

TWÓJ PROFIL:
Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
Wykształcenie kierunkowe (wskazane ZZL, Psychologia, Socjologia)
Wiedza z zakresu narzędzi rekrutacji pośredniej i bezpośredniej
Doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych na różnych poziomach
Dbanie o pozytywne Candidate Experience
Proaktywne nastawienie na działanie, a przy tym samodzielność, skrupulatność i terminowość
Aktywne poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power point, Excel)
Kreatywność, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym -  minimum B2
Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=278919ba3d9943f28fccedd31577bb26

Fabryki Mebli Forte S.A.
Adres: 3 Maja 51,
17-200 Hajnówka
tel: +48858733302
e-mail: rekrutacja@forte.com.pl

Zainteresowana/y WSPÓŁPRACĄ? Znakomicie! Prześlij nam swoją aplikację (zawierającą CV).