Koordynator ds.organizacji targów (praca zdalna)

Poznaj 4 powody, dla których warto aplikować do FORTE:
Uczestnictwo w największych targach meblowych w Polsce i Europie
Współtworzenie profesjonalnych prezentacji targowych
Współtworzenie nowoczesnych platform do wirtualnych targów meblowych
Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukuje kandytatów na stanowisko :
Miejscy pracy: Hajnówka

TWOJE ZADANIA:
Współtworzenie i projektowanie prezentacji FORTE na targach polskich i zagranicznych
Koordynacja organizacji prezentacji FORTE na targach od koncepcji do ich zamknięcia - zarówno offline, jak i online.
Prowadzenie dokumentacji projektowej.
Zarządzanie ryzykiem, zmianą i problemami w powierzonych projektach.
Zarządzanie projektami targowymi - koordynowanie kalendarza projektów targowych, odpowiedzialność za terminowość, budżet oraz jakość powierzonych projektów
Analiza aktualnych trendów rynkowych w obszarze organizacji prezentacji targowych
Inicjowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności targów
Kompleksowe koordynowanie wydarzeń przy współpracy z innymi działami w firmie w tym dbałość o sprawną komunikację wewnątrz zespołu projektowego oraz z interesariuszami projektu.
Negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami targowymi
Analizowanie zrealizowanych prezentacji targowych i planowanie usprawnień w organizacji kolejnych wydarzeń.

TWÓJ PROFIL:
Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
Praktyczna umiejętność zarządzania projektami
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i prowadzenie dokumentacji w języku angielskim – warunek konieczny
Gotowość do pracy w elastycznych godzinach ( weekendy, delegacje zagraniczne)
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
Umiejętność pracy w zespole
Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów w realizacji projektu
Biegła znajomość pakietu MS Office ( mile widziana znajomość programów do zarządzania projektami)
Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego

Korzyści:
Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Program poleceń pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1a76f4f3746b4d1aaf136b3828b5621c

Fabryki Mebli Forte S.A.
Adres: 3 Maja 51,
17-200 Hajnówka
tel: +48858733302
e-mail: rekrutacja@forte.com.pl

Zainteresowana/y WSPÓŁPRACĄ? Znakomicie! Prześlij nam swoją aplikację (zawierającą CV).