Koordynator ds. zakupów surowca drzewnego / Kupiec

TANNE Sp. z o,o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hajnówka

Twój zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych dostawców surowca drzewnego i utrzymywanie kontaktów handlowych na terenie Polski oraz państw sąsiednich
Zakup surowca drzewnego do produkcji płyty wiórowej zgodnie z obwiązującymi standardami
Weryfikacja źródeł pochodzenia surowca drzewnego
Ocena jakościowa surowców bezpośrednio u dostawców
Przeprowadzanie wstępnych i okresowych audytów u dostawców surowców zgodnie z obowiązującymi standardami
Prowadzenie negocjacji handlowych zakupu surowca drzewnego
Nadzór nad realizacją harmonogramów dostaw oraz wsparcie w organizacji logistyki dostaw
Bieżący monitoring rynku i działań konkurencji
Bieżące raportowanie efektów działań do przełożonego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe (leśnictwo, technologia drewna, logistyka)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość branży drzewnej
Znajomość podstawowych zagadnień prawnych związanych z zawieraniem umów handlowych
Umiejętność prowadzenia negocjacji
Nastawienie na klienta oraz umiejętność budowania relacji
Proaktywna postawa oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu komunikatywny
Znajomość systemu SAP
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PP)
Prawo jazdy kat. B – 80 % praca w terenie; 20 % praca w biurze

Oferujemy:
Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Program poleceń pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=17de0328fa8245dca1829205beab3995

Fabryki Mebli Forte S.A.
Adres: 3 Maja 51,
17-200 Hajnówka
tel: +48858733302
e-mail: rekrutacja@forte.com.pl

Zainteresowana/y WSPÓŁPRACĄ? Znakomicie! Prześlij nam swoją aplikację (zawierającą CV).