Operator wózka widłowego - Niemcy!

Masz uprawnienia na wózki widłowe i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i dobrze zarabiaj w euro!

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego
- Rozładunek / załadunek
- Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
- Możliwa praca zmianowa

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Znajomość języka niemieckiego mile widziana
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową w EURO!
- Tanie zakwaterowanie wysokiej jakości
- Opiekę na miejscu
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową
- Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Interesujące? Zgłoś się już teraz!
Zadzwoń do jednej z naszych rekruterek, by dowiedzieć się więcej:
+48516027623 Karolina
+48510004171 Diana
+48713394664 Agata
Lub wyslij CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.