Pakowanie słodyczy - Bez języka! OD ZARAZ - NL

Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
Miejsce pracy: Holandia
Opis stanowiska:
Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji.
Do obowiązków należą głównie:
*składanie pudełek/ opakowań,
*etykietowanie,
*pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej,
*ważenie oraz ogólne przygotowanie do wysyłki.
Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy.
Oferujemy:
- Atrakcyjna stawka godzinowa 10,92 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata, zawsze na czas!
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
- Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Wymagania
– Motywacja do pracy
– Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
– Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
Interesujące? Zgłoś się już teraz! Wyślij swoje CV na adres: pracuj@ottopraca.eu
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.