Rzeźnik ? Belgia - wiele oferty do uboju i do obróbki mięsa

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do
pracy na stanowisku rzeźnik.
Miejsce pracy: Flandria Zachodnia, Belgia
Oferujemy:
• wynagrodzenie w wysokości do 60 zł/h
• belgijską umowę o pracę
• premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod
warunkiem przepracowania 65 dni
• firmowe zakwaterowanie
• zorganizowane dojazdy do pracy
• ubezpieczenie zdrowotne
• opiekę polskiego koordynatora
• pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalony termin wyjazdu
• premię za polecenia kandydata do pracy
Zakres obowiązków:
• ubój bydła lub poubojowa obróbka mięsa przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi (wiele ofert)
Wymagania:
• doświadczenie na ww. stanowisku
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o.
Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej
osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”
Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz
poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu
oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała
Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez
Administratora Danych Osobowych.”