Odlotowa oferta pracy na lotnisku Lipsk/Halle!

Odlotowa oferta pracy na lotnisku  Lipsk/Halle!

Szukamy osób do załadunku i rozładunku samolotów bezpośrednio na płycie lotniska lub w strefie magazynowej. Masz doświadczenie na podobnym stanowisku i dobrze znasz język obcy? Możesz pracować dla największego sklepu internetowego na świecie i poznać tajniki obsługi międzynarodowego portu lotniczego.

Lokalizacja: Schkeuditz - Saksonia

PRZYKŁADOWE ZADANIA
*Załadunek i rozładunek kontenerów
*Obsługa pojazdów transportowych
*Praca ze skanerem ręcznym
*Sortowanie paczek

GWARANTUJEMY
*Stabilne zatrudnienie przy minimum formalności
*Bardzo atrakcyjną stawkę godzinową - 13,5 euro brutto
*Dodatki za nadgodziny i nocne zmiany (25 proc.), niedziele (50 proc.) oraz w święta (100 proc)
* Pracę na 3 zmiany:
- płyta lotniska 07:30 - 17:00, 09:15 - 18:50, 21:30 - 07:00
- strefa magazynowa 8:00 - 17:30, 13:00 - 22:30, 22:20 - 07:50
*W pełni wyposażone pomieszczenia na przerwy (kąciki do siedzenia, lodówki i mikrofalówki, automaty z przekąskami, darmowe napoje)
*Dopłaty do zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
*Darmowy kurs online, który potwierdzi Twoją znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich i możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni!

WYMAGANIA
*Prawo jazdy – mile widziane
*Gotowość do pracy w weekendy
*Dobra kondycja fizyczna (towary mogą ważyć do 23 kg)
*Pozytywne przejście wszystkich elementów kontroli bezpieczeństwa (zaświadczenie o niekaralności, szkolenie z zakresu ochrony lotnictwa i przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych, badania lekarskie)
*Znajomość (czytanie, pisanie mówienie) angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1 - wszystkie testy będą w jednym z tych języków.

Interesujące? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zgłoś się!--
Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.