Szwacz/szwaczka ? Niemcy ? bez znajomości niemieckiego!

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku szwaczka.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.
Szwacz / szwaczka
Miejsce pracy: Gersthofen, Niemcy
Oferujemy:
    • wynagrodzenie w wysokości 11,15€/h + 8€ netto diety/każdy przepracowany dzień
    • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
    • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
    • stała opieka polskiego koordynatora
    • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
    • zorganizowane zakwaterowanie
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • liczba godzin zagwarantowana w umowie
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • dobre warunki pracy, miła atmosfera
    • indywidualne podejście do każdego kandydata
    • premie za polecenie kandydata do pracy
Zakres obowiązków:
    • szycie na materiałach polarowych i piankowych
Wymagania:
    • doświadczenie zawodowe
    • znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
    • prawo jazdy i własne auto dostępne na wyjazd (będą dodatkowym atutem)

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Numer telefonu: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”