Elektromonter

Jesteśmy firmą z 70 - letnim doświadczeniem w budownictwie elektroenergetycznym i kubaturowym.
Dołącz do nas, aplikując na stanowisko:

Praca w delegacjach, na terenie całej Polski
Podstawowe zadania:
- montaż linii napowietrznych wysokiego napięcia,
- montaż stacji elektrycznych.

- masz doświadczenie na stanowisku Elektromontera,
- posiadasz uprawnienia SEP.

Dajemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie + 25% premii,
- 75 zł za każdy dzień delegacji,
- nadgodziny płatne zgodnie z Kodeksem pracy,
- pracę „od zaraz”,
- umowę o pracę,
- stałą posadę,
- bogaty pakiet socjalny,
- możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
- w okresie zimowym – bony na zupę z wkładką. ?

Zainteresowany? Zadzwoń: 798 056 274.
Nie odbieram? Nie denerwuj się. Napisz SMS, oddzwonię ?
Mail do wysyłki CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl