Monter Rusztowań

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu technologicznego. Oferujemy kompleksowe usługi dla przemysłu.  Stawiamy na jakość stosowanych rozwiązań. Cenimy sobie zadowolenie Klientów, dlatego ciągle się doskonalimy. W swojej pracy nie zapominamy o bezpieczeństwie pracowników. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia

Zadania:
- montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie).

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku Montera rusztowań,
- Polska Książeczka Montera Rusztowań.

Zapewniamy:
- polską umowę o pracę,
- przejazdy na terenie Niemiec/Holandii,
- zakwaterowanie,
- organizację przejazdów pomiędzy krajami,
- zjazdy co 4/5 tygodni na tydzień/dwa tygodnie,
- zdalne dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bonus uznaniowy na budowie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS : 798 056 274
lub prześlij nam swoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471