praca dla elektromontera

Energetyczne Systemy Pomiarowe
Spółka z o.o.

poszukuje pracowników na stanowisko

ELEKTROMONTER
(miejsce pracy-obszar Rejonu Energetycznego Bielsk Podlaski)

Główne obowiązki:

· Instalacja liczników energii elektrycznej na sieci

Główne oczekiwania:
· Wykształcenie kierunkowe mile widziane (elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektrotechnik)
· Ważne uprawnienia elektryczne SEP (minimum do 1kV),
· Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
· Umiejętność w pracy w zespole,
· Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
· Otwartość na zmiany,
·- Posiadanie własnego samochodu),

Oferujemy:

· Zatrudnienie na umowę  zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym
· Szkolenia stanowiskowe
· Podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
· Pracę w miłym zespole
· Możliwość zdobycia doświadczenia w  firmie  specjalistycznej  z branży elektrycznej

Osoby
zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: esp@esp.net.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych."