Praca dla płytkarza / glazurnika

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Płytkarz / Glazurnik
Miejsce pracy: okolice Alp (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:
-  przygotowywanie powierzchni
- układanie płytek (tradycyjnie i na chappe)
- fugowanie
- drobne zabudowy

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość języka francuskiego – mile widziana
- dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- dobra organizacja czasu pracy własnej
- prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
- pracę na dłuższy okres czasu,
- darmowe, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
- terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe
- wynagrodzenie 11-13 euro / h  (do negocjacji)
- dodatki i premie uznaniowe
- nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25%, +50%,
- wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%,
- wyrobienie karty ekuz
- składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- płatny urlop
- pokrycie kosztów za badania lekarskie
- niezbędne narzędzia do pracy
- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie cv poprzez link: http://grh-polska.talentbase.pl/cp/j/9332/s/597/plytkarz-glazurnik
Lub na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
Informacje można uzyskać pod nr telefonu : +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.