Praca dla montera plyt gk

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Monter płyt karton / gips
Miejsce pracy: okolice Alp  (Francja)
OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:
- Montaż sufitów
- Montaż  ścian z płyt kartonowo – gipsowych
- Montaż drzwi
- Drobne zabudowy
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka francuskiego – mile widziana
- Dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach
- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- Dobra organizacja czasu pracy własnej
- Prawo jazdy – mile widziane
- Mile widziane ubezpieczenie podlegające ZUS
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
- pracę na dłuższy okres czasu,
- DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
- terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe
- wynagrodzenie od 10,50 euro/h
- dodatki i premie uznaniowe
- dieta – 9,70 euro
- nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25% +50% ,
- praca ok 55h tygodniowo,
- wyrobienie karty ekuz
- składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%,
- płatny urlop,
- pokrycie kosztów za badania lekarskie
- niezbędne narzędzia do pracy
- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie cv poprzez link: http://grh-polska.talentbase.pl/cp/j/9326/s/597/monter-plyt-kartonowo-gipsowych
lub na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.