Praca dla monterów wod-kan, c.o., wentylacji ? Belgia ? od zaraz

Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy:
MONTERÓW
Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:
- montaż systemów HVAC
- prace związane z hydrauliką (woda, kanalizacja), montażem rur sanitarnych oraz C.O.
- montaż wentylacji

Wymagania:
- doświadczenie ww. pracach
- 30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u, KRUS-u, przed wyjazdem na budowę eksportową – A1

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- solidne wynagrodzenie
- zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- Narzędzia pracy oraz odzież ochronną
- 13 wypłatę
- dodatek za prowadzenie auta służbowego

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798-056-274 o treści "MONTER" - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471