Praca dla Cieśli i Pomocników ? Holandia ? nie wym

Firma z siedzibą w Gliwicach, działająca w branży budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowiska:
Cieśla/Pomocnik
Lokalizacja : Holandia

Twoje zadania :
•         wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż

Nasze wymagania:
•         doświadczenie na danym stanowisku
•         znajomość systemów szalunkowych
•         certyfikat VSA / SCC (możemy zrobić)
•         przesłanie CV

Co dostaniesz w zamian:
•         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•         stawka godzinowa dla fachowca 11,00 - 12,50 euro/h netto
                                   dla pomocnika 9,50 -10,50 euro/h netto
•         odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
•         zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień
•         znajomość języka nie  jest wymagana
•         podpisanie umowy w Gliwicach
•         gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy
Julia Ciechacka
tel. +48 533026236
CV na e-mail julia.ciechacka@pracownicybudowlani.pl
                                               Numer wpisu do rejestru 13471