MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja

Kim jesteśmy?
Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukujemy do naszego zespołu:

MAJSTRÓW BUDOWY Z J. ANGIELSKIM

Jakie zadania na Ciebie czekają?
? Nadzór nad monterami karton gips
? Ścisła współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
? Znajomości prac wykończeniowych
? Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
? Odczytywania schematów technicznych
Co My możemy zaoferować?
? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? Na okresie próbnym 2100 euro netto/mc
? Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami- pokoje jednoosobowe
? Do dyspozycji auto służbowe, niezbędne narzędzia do pracy
? Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na święta
? ZUS opłacony od realnych zarobków
? Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV na adres:
anna.rydzewska@top-manager.pl  lub zadzwoń -  518-215-122 (Ania)
Możesz też wysłać SMS o treści MAJSTER Z J. ANGIELSKIM – oddzwonimy!

Numer wpisu do rejestru: 13471