Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz ? Niemcy i Szwecja

Firmą zajmującą się kompleksową realizacją obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych. Aktualnie do naszych brygad poszukujemy:
CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ZBROJARZY
Jakie zadania na Ciebie czekają?
·         Montaż szalunków systemowych i tradycyjnych
·         Wiązanie cęgami
·         Współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
·         Znajomości systemów szalunków
·         Chęci do pracy i samodzielności
·         Odczytywania rysunków zbrojarskich lub ciesielskich
Co My Ci damy?
·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·         Wynagrodzenie Niemcy - 10 euro netto/h - Niemcy
·         Wynagrodzenie Szwecja 100-120 koron netto/h -Szwecja
·         Zorganizowane i opłacone mieszkanie łącznie z mediami
·         Przejazdy opłacone i zorganizowane przez firmę
·         Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
·         Możliwość pobrania zaliczki
·         Urlop 30 dni - ULAK, Kindergeld
·         Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną (buty, kask)
·         Praca na stałe nie na krótki kontrakt
Kontakt
Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail:  Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471