cieśla dachowy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Cieśla dachowy
Miejsce pracy: okolice Alp (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:

- wykonywanie i montaż pokryć dachowych;
- montaż więźby dachowej;
- prace izolacyjne przeciwwilgociowe;
- łączenie pokryć dachowych z oknami dachowymi, montaż odprowadzenia wody.
- obróbka drewna
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość języka francuskiego – mile widziana
- dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- dobra organizacja czasu pracy własnej
- prawo jazdy – mile widziane
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
- pracę do końca roku,
- darmowe, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- wynagrodzenie miesięcznie min. 2000 euro przy przepracowaniu 200 h
- dodatki i premie uznaniowe
- nadgodziny płatne według prawa francuskiego,
- częściowy zwrot kosztów podróży,
- dostarczenie karty ekuz
- składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- płatny urlop
- pokrycie kosztów za badania lekarskie
- niezbędne narzędzia do pracy
- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie cv poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Ciesla_dachowy/5041-3010-25-44f-2225.html
Lub na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu : +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.