Operator wózków widłowych Holandia

W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:
                         Operator wózka widłowego

Miejsce pracy:  Venray / Eindhoven/ Born/ Tilburg/Waalwijk (Holandia)

Region: Holandia
Opis stanowiska:
• Przewożenie wózkiem widłowym towarów na paletach.
• Składowanie palet wg określonych wytycznych
• Praca ze skanerem
Wymagania:
• Uprawnienia na wózek widłowy typu reachtruck - boczny wysokiego składowania i inne
• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane;
• prawo jazdy- mile widziane;
• duża motywacja do pracy, rzetelność i uczciwość w wykonywanych obowiązkach;
• gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy;
Oferujemy:
• przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;
• zarobki od 10,20 euro brutto /h
• pracę na długi okres czasu;
• duża ilość godzin pracy gwarantowana;
• zakwaterowanie;
• ubezpieczenie;
• transport do/z pracy;
•  pomoc w organizacji i rezerwacji transportu z Polski do Holandii
• opiekę polskiego koordynatora;
• dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową www.time2work.com.pl lub wysyłanie swoich cv na adres mailowy: holandia@time2work.com.pl
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:
tel. 17 777 62 59, 17 777 62 60,
e-mail: holandia@time2work.com.pl
             opole.nl@time2work.com.pl