OPIEKUNKA SENIORKI

Menu Reklama

Strona główna


OPIEKUNKA SENIORKI


Firma Pflege mit Herzen   Poszukuje   opiekunki dla podopiecznej mieszkającej w Leverkusen, Niemcy  Początek zlecenia: 31.05.2017

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w
Leverkusen, niedaleko Stuttgartu, Niemcy
Podopieczna 75 lat, cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim poprzez za-burzoną orientacją czasową. Jest osobą samodzielną i komunikatywną. Porusza się bez asekuracji. Nie wymaga karmienia. Przesypia całe noce.
Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Pro-wa-dzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i pro-wadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 150 m2. Niedaleko domu są skle-py. Do dyspozycji na miejscu samochód z manualną skrzynią biegów oraz rower. Dla opiekunki pokój (24m2) znajdujący się w wyremontowanej części domu. Jest internet.
Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Potrzebna opiekunka z komunikatywną znajomością języka! Zlecenie od 10 marca!
Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz najbardziej korzystne warunki finansowe na rynku pracy. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwate-rowanie i wyżywienie oraz transport. Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zo-bowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa ocze-kiwań, kwalifikacji i umiejętności.
Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Tel: 570 624 703
Mail: lidia.wisniewska@pmh.info.pl


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.