OPIEKUNKA SENIORKI

Menu Reklama

Strona główna


OPIEKUNKA SENIORKI


Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Monchengladbach, okolice Düsseldorfu, Krefeld, Kolonii, Niemcy

Pani Cäcilie ma 92 lata, 152 cm wzrostu i waży około 50 kg. Podopieczna choruje na demencję, nosi wkładki higieniczne. Ma ograniczoną sprawność chodzenia ze względu na podeszły wiek. Miewa zaburzenia snu, cza-sami się budzi. Samodzielnie korzysta z toalety. Stara się większość czynności wykonywać sama. Seniorka mimo podeszłego wieku jest nadal bardzo żywotna. Rzadko je mięsu, nie lubi ryżu i makaronu, woli jeść ziem-niaki i warzywa. Najlepiej gdy potrawy są miękkie. Obiad je zazwyczaj już koło godziny 12, kładzie się spać już o 20: 00. Na dłuższych spacerach dla bezpieczeństwa korzysta z wózka inwalidzkiego.
Do zadań opiekunki należy pomoc Pani Cäcilie w higienie i pilęgnacji ciała, przebieraniu oraz kąpielach. Do-datkowo opiekunki pilnuje, aby podopieczna zażyła leki, zwraca uwagę na to aby regularnie jadła i piła i do-trzymuje jej towarzystwa. Ponadto do zadań należy prowadzenie domu: pranie gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Przy zakupach chętnie pomoże rodzina podopiecznej.
Pani Cäcilie mieszka samotnie w jednorodzinnym domku z ogrodem. Dla opiekunki przygotowano standardo-wo wyposażony pokój. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Na miejscu nie ma dostępu do Internetu. Poszukujemy Pań z podstawową lub komunikatywną znajomością języ-ka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 12.05.2017 na 2 miesiące- 1090 EUR netto.

TEL. 570624703
Mail: lidia.wisniewska@pmh.info.pl


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.