Error: Duplicate entry '5171113' for key 'id'
OPIEKUNKA SENIORÓW WE FLEISBACH

OPIEKUNKA SENIORÓW WE FLEISBACH

Menu Reklama

Strona główna


OPIEKUNKA SENIORÓW WE FLEISBACH


Firma Pflege mit Herzen   Poszukuje   opiekunki dla małżeństwa  mieszkającego w  Fleisbach/rejon Hesji, Niemcy  Początek zlecenia: 01.04.2017


PODOPIECZNA :
wiek : 81 lat , waga: 70 kg, wzrost :1,65cm. Cierpi na problemy z sercem oraz depresję. Jest po zawale. Zle słyszy po operacji guza mózgu. Nosi okulary i aparat słuchowy. 1x w tygodniu przychodzi opieka medyczna i przygotowuje leki. Pani Renate porusza się z pomocą balkonika. Z łóżka schodzi z pomocą. Jest lift. Jest bez diety. 2-3 x budzi się w nocy. Bierze środki nasenne. Opiekunka nie musi do niej wstawać. Podopieczna myje się sama ale przy ubieraniu i kąpieli opiekunka musi pomóc. Uczestniczy w gimnastyce. Podopieczna jest osobą miłą , spokojną.

PODOPIECZNY :
waga : 78 kg, wzrost : 1,78cm. Jest po zawale. Cierpi na parkinsona . Ma problemy z mówieniem. Jest jeszcze samodzielny tylko nie może jeździć samochodem.
OPIEKUNKA towarzyszy podopiecznej w ciągu dnia, pomaga przy ubieraniu się , rozbieraniu, kąpieli, kroi potrawy na małe kawałki, wychodzi z podopieczną na spacer oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy.
Podopieczni mieszkają sami w domu jednorodzinnym na wsi. Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, internet, osobna łazienka . W tej miejscowości nie ma sklepów. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 min drogi autem.

WYMAGANIA :
Poszukujemy opikeunki   DOBRĄ znajomością języka niemieckiego , która nie pali , posiada prawo jazdy I jest wieku  50+.


Tel: 570 624 703
Mail: lidia.wisniewska@pmh.info.pl

 


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.