OPIEKUNKA SENIORÓW WE FLEISBACH

Menu Reklama

Strona główna


OPIEKUNKA SENIORÓW WE FLEISBACH


Firma Pflege mit Herzen   Poszukuje   opiekunki dla małżeństwa  mieszkającego w  Fleisbach/rejon Hesji, Niemcy  Początek zlecenia: 01.04.2017


PODOPIECZNA :
wiek : 81 lat , waga: 70 kg, wzrost :1,65cm. Cierpi na problemy z sercem oraz depresję. Jest po zawale. Zle słyszy po operacji guza mózgu. Nosi okulary i aparat słuchowy. 1x w tygodniu przychodzi opieka medyczna i przygotowuje leki. Pani Renate porusza się z pomocą balkonika. Z łóżka schodzi z pomocą. Jest lift. Jest bez diety. 2-3 x budzi się w nocy. Bierze środki nasenne. Opiekunka nie musi do niej wstawać. Podopieczna myje się sama ale przy ubieraniu i kąpieli opiekunka musi pomóc. Uczestniczy w gimnastyce. Podopieczna jest osobą miłą , spokojną.

PODOPIECZNY :
waga : 78 kg, wzrost : 1,78cm. Jest po zawale. Cierpi na parkinsona . Ma problemy z mówieniem. Jest jeszcze samodzielny tylko nie może jeździć samochodem.
OPIEKUNKA towarzyszy podopiecznej w ciągu dnia, pomaga przy ubieraniu się , rozbieraniu, kąpieli, kroi potrawy na małe kawałki, wychodzi z podopieczną na spacer oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy.
Podopieczni mieszkają sami w domu jednorodzinnym na wsi. Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, internet, osobna łazienka . W tej miejscowości nie ma sklepów. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 min drogi autem.

WYMAGANIA :
Poszukujemy opikeunki   DOBRĄ znajomością języka niemieckiego , która nie pali , posiada prawo jazdy I jest wieku  50+.


Tel: 570 624 703
Mail: lidia.wisniewska@pmh.info.pl

 


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.