OPIEKUNKA DLA MAŁŻEŃSTWA SENIORÓW

Firma Pflege mit Herzen  poszukuje  obecnie:

OPIEKUNKI DLA MAŁŻEŃSTWA   SENIORÓW   !!!

Termin zatrudnienia: 24.03.2017r.

Miejsce zatrudneinia: Niemcy

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek: 93 lata / 92 lata Waga: 40 kg / 55 kg Wzrost: 152 cm / 160 cm
Pani Hildegard posiada drugi stopień niepełnosprawności, cierpi na demencję, Alzheimera, oraz osteoporozę. Podopieczna porusza się samodzielnie. Pani Hildegard, ze względu na schorzenie, jest osobą bardzo „męczącą”, bardzo dużo mówi, pyta. Pan Hermann cierpi na inkontynencję oraz osłabienie starcze, wymaga pomocy przy poruszaniu się. W ciągu dnia sam korzysta z toalety, na noc ma zakładaną pieluchę.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznym w higienie osobistej, przy ubieraniu/rozbieraniu się, wstawaniu, pomaga przy jedzeniu, dotrzymuje podopiecznym towarzystwa, rozmawiając z nimi, oglądając wspólnie telewizję, czytając, grając w gry itp. W razie potrzeby należy iść z chorym do lekarza.
Opiekunka również zajmuje się domem, gotuje, sprząta, prasuje, pierze, robi zakupy itd.

DODATKOWE INFORMACJE
Podopieczni mieszkają w mieszkaniu o powierzchni 80 m2. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest internet. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

WYMAGANIA:
Poszukujemy Pani o miłym, przyjaznym usposobieniu z dibra lub bardzo dobra znajomością języka niemieckiego, która zaopiekuje się seniorami.

GWARANTUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT
ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami Pflege mit Herzen

Jeżeli jesteś zainteresowana chętnie podejmiemy współpracę.
Zapraszamy  do kontaktu telefonicznego pod następującymi numerami : 570624703 lub mailowego: lidia.wisniewska@pmh.info.pl