OPIEKUNKA SENIORKI

Firma Pflege mit Herzen  poszukuje  obecnie:

OPIEKUNKI SENIORKI +  100 EURO PREMIA ŚWIĄTECZNA  !!!

Termin zatrudnienia: 01.04.2017r.
Miejsce pracy: Niemcy, Bielefeld- Heepen,

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek:   89 lat          Wzrost:  160 cm              Waga:  -
Podopieczna cierpi na demencję, artrozę i inkontynencję, porusza się przy asekuracji rolatora lub laski. Jest osobą komunikatywną. Nie stosuje żadnej diety. jest samodzielna, noce przesypia spokojnie.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy.  pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe.  W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Niedaleko domu są sklepy. Dla opiekunki pokój oraz osobna łazienka.
Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Potrzebna opiekunka niepaląca.

WYMAGANIA:
Poszukujemy Pani o miłym, łagodnym usposobieniu zkomunikatywną lub  dobrą  znajomością języka niemieckiego, która zaopiekuje się starszą Panią.

GWARANTUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT
ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami Pflege mit Herzen

Jeżeli jesteś zainteresowana chętnie podejmiemy współpracę.
Zapraszamy  do kontaktu telefonicznego pod następującymi numerami : 570624703 lub mailowego: lidia.wisniewska@pmh.info.pl