Produkcja-dla każdego-umowa o pracę-Białystok

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Pracownika pomocniczego.

Miejscowość: Białystok

Opis stanowiska:
-montaż sprzętu elektronicznego, wzrokowa/manualna kontrola elementów.

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w  systemie 3-zmianowym, praca poniedziałek-piątek
- sprawność fizyczna

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową + premię,
- umowę o pracę tymczasową,
- możliwość nawiązania stałej współpracy.

Kandydaci zainteresowani ofertą proszeni są o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”
Oferta pracy tymczasowej.