Opieka Seniora w Alfter/ Niemcy. Wakacyjna oferta od zaraz!!!

Menu Reklama

Strona główna


Opieka Seniora w Alfter/ Niemcy. Wakacyjna oferta od zaraz!!!


Winckler Personal już od 4 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej. W naszej firmie liczysz się Ty i Twoje potrzeby!

 

Opieka Seniora w Alfter/ Niemcy. Wakacyjna oferta od zaraz!!!

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Alfter
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od zaraz

 

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z dobrą znajomxością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszego małżeństwa mieszkającego w małej, ale bardzo malowniczej miejscowości koło Bonn. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z łazienką oraz internetem. Do opieki jest Senior (93 lata/ Wzrost 180/ Waga ok 60 kg.), który korzysta z mechanicznego balkonika, będzie wymagał asekuracji/ wsparcia podczas chodzenia oraz pomocy w toalecie. Do dyspozycji Seniora jest również wózek inwalidzki. Podopieczny jest po operacji stawu biodrowego. Obecnie przechodzi rehabilitację (2 x w tygodniu), aby dojść do lepszej sprawności ruchowej. Cierpi na raka prostaty, nie trzyma moczu, zakładane są mu wkładki/ pampersy. Zazwyczaj przesypia noce. Trzy razy w tyg. przychodzi Pani pielęgniarka. Senior mieszka z żoną. Kobieta porusza się za pomocą balkonika i chce być odciążona w codziennych czynnościach. Bardzo fajne, sprawdzone zlecenie. Osoba opiekująca się seniorami musi posiadać czynne prawo jazdy, za które przyznajemy dodatkowy bonus w wysokości 50 Euro.

 

Co jest dla nas ważne?

  • ?Znasz język niemiecki w stopniu dobrym i nie boisz się rozmawiać.?Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. ?Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. ?Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.?Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.?Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące i możesz zostać również na okres świąteczny.?Byłoby też świetnie, gdybyś miał/miała prawo jazdy.

 
Co proponujemy???

  • Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 
  • ?Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
  • ?Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
  • ?Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 900 do 1300 Euro oraz premię świąteczną (50 Euro za dzień świąteczny), ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)
  • Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach. Dajemy Ci możliwość zarobienia od 50€ nawet do 410 € na zleceniu, nie wliczając wynagrodzenia podstawowego, które stanowi Twój stały miesięczny dochód.

 

Skontaktuj się z nami


Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:?

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d41641614de54e3b9efd98ef43d35d31??

Zadzwoń do Nas - Opieka seniorów w Niemczech:  (22) 631 11 55

 ??Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

?Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72??

Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl

??Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.
?Nasze biuro mieści się w 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18.
?Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl?


Najnowsze ogłoszenia

Zobacz także


Więcej ogłoszeń


Strona główna | Katalog firm | Ogłoszenia | Forum | Atrakcje | Reklama | Facebook | Twitter

© 2012-2015 - eBielsk.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.