Potrzebna opiekunka z dobrym niemieckim

Miejsce zlecenia: okolice Enschede
Poszukujemy opiekunki dla Pani Marianny. Pacjentka ma 80 lat, 158 cm wzrostu i 95 kg.
Pani choruje na depresję, demencję, nadciśnienie i astmę. Porusza się niepewnie, kilka razy się przewróciła. Chodzi przy balkoniku, ale korzysta również z wózka inwalidzkiego. Samodzielnie wstaje i korzysta z toalety.

Obowiązki:
Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu.
A także: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, kąpielach oraz w innych codziennych czynnościach.

Wymagania:
dobra znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6820, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210