Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Opieki potrzebuje: Pani Inga,  mieszkająca w Bonn
Stan pacjentki: wiek 97 lat, II stopień opieki, ma trudności z chodzeniem, dlatego trzeba ją wspierać i asekurować. Korzysta z balkonika oraz wózka inwalidzkiego.
Choroby: Cukrzyca, demencja, problemy z nietrzymaniem moczu.
Opiekuje się nią rodzina.

Obowiązki:
Głównym zadaniem będzie opieka nad domem oraz pomoc seniorce.
Podopieczna potrzebuje pomocy w dojściu do toalety, przy kąpielach, dbaniu o ciało i ubieraniu się a także pomocy przy spożywaniu posiłków.

Wymagania:
oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6821 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6821, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl