Opiekunka os. starszych, Niemcy

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Opiekunka osób starszych w Niemczech
Miejsce pracy:  Niemcy

OPIS STANOWISKA
opieka nad osobą starszą,
dbanie o higienę pacjenta,
karmienie oraz podawanie leków,
wsparcie pacjenta w prowadzeniu domu,
towarzyszenie pacjentowi w codziennym życiu.

WYMAGANIA
minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi bądź chorymi,
komunikatywność i empatia.

OFERUJEMY
legalną formę zatrudnienia,
atrakcyjne zarobki + opłacony ZUS,
terminowe wypłaty wynagrodzenia,
pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec,
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem droga elektroniczną na adres: info@winckler.pl  z dopiskiem „OPIEKUNKA OS. STARSZYCH”

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis pod numerem 7979.