Pani Andrea potrzebuje opiekunki Pani Andrea potrzebuje opiekunki

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej Pani Andrei, która mieszka w okolicach Monachium.
81-letnia Pani jest po wylewie, jest częściowo sparaliżowana, dlatego potrzebuje pomocy by wstać. Choruje również na demencję, czasami jest rozkojarzona. W pomocy pomaga opiekunka.

Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,
- jazda samochodem na terenie Niemiec,
- spędzanie wolnego czasu z Seniorką.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą,
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość,
- czynne prawo jazdy,
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę.

Oferujemy:
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- wysokie wynagrodzenie + premie świąteczne,
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu,
- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7053, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl