Opieka starszego Pana w stolicy Niemiec - Berlinie. Praca od 15.07.2015.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. to agencja pośrednictwa pracy, specjalizująca się w zatrudnianiu personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla na terenie Polski, a także krajów niemieckojęzycznych. W związku z otwarciem rekrutacji letniej 2015 dla opiekunek i opiekunów osób starszych, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Berlin
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 15.07.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki do starszego Pana, mieszkającego w Berlinie. Osoba zajmująca się seniorem musi posiadać czynne prawo jazdy. Na miejscu dostępny jest samochód, mercedes z automatyczną skrzynią biegów.

Podopieczny jest w wieku 75 lat,
Waga ok 50 kg, Wzrost ok 175 cm,
Pflegestufe 1,
Schorzenia: Nietrzymanie moczu, Cewnik, Problemy ze słuchem,
Porusza się za pomocą balkonika bądź laski,
Senior z reguły przesypia noce. Czasami może się przebudzić,
Przychodzi pielęgniarka, dwa razy w ciągu dnia, która zmienia woreczki z moczem.

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2 - WARUNEK KONIECZNY
Czynne Prawo jazdy
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów,
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące (Termin zawsze jest kwestią do ustalenia. Mogą być organizowane zarówno krótsze jak i dłuższe wyjazdy).

OBOWIĄZKI:

Zabiegi pielęgnacyjne,
Pomoc w ubieraniu, rozbieraniu
Przygotowywanie posiłków,
Robienie zakupów,
Drobne prace domowe.

OFERUJEMY:

Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet BONUSÓW
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW,
Pełna organizacja wyjazdu,
Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

GODZINY PRACY: 9:00 ? 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 55
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy WSZYSTKIM zainteresowanym Osobom za nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).?