Opiekun (-ka) os. starszych z komunikatywnym językiem niemieckim w Monachium od 01.11.2014.

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium
Rozpoczęcie pracy: od 01.11.2014
Nr ref.: 158/2014
Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 94 letniej Pani poruszającej się na wózku inwalidzkim. Pani potrzebuje transferu i wsparcia na co dzień. Chora czuje generalne osłabienie związane z podeszłym wiekiem. Nie trzyma moczu. Waży 50 kg, wzrost 160 cm. Czasami pojawiają się u pacjentki zmiany nastroju, ale nie jest agresywna. Mieszka sama w domu. W okolicach Monachium mieszka jej córka i wnuczka. W wydzielonej części domu pacjentki znajduje się księgarnia, w której pracuje od poniedziałku do piątku jej córka i wnuczka. W domu jest internet.

WYMAGANIA:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2,
Doświadczenie  w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków
Pomoc przy zabiegach pielęgnacyjnych,
Robienie zakupów,
Prowadzenie domu,
Towarzyszenie podczas wizyt u lekarza
Podawanie leków

OFERUJEMY:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B2,

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 70
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."