POSZUKUJEMY KUCHARZA SZCZECIN !

Dla naszego nowego klienta poszukujemy :
Dobrego kucharza do nowej restauracji w Szczecinie z otwartym umysłem .
Opis stanowiska:
? Organizacja pracy kuchni
? Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę dań
? Koordynacja zamówień i dostaw towarów, przestrzeganie terminów dostaw i ważności produktów
? Kontrola dostaw produktów pod względem ich jakości i ilości
? Racjonalne gospodarowanie towarem
Wymagania:
? Doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza/-ki
? Pomysłowość
? Wykształcenie kierunkowe
? Najwyższy standard pracy oraz perfekcyjne podejście do wykonywanego zawodu i powierzonych obowiązków
? Umiejętność kontrolowania i kalkulacji kosztów
? Umiejętność komunikowania się z pozostałym pracownikami
? Sumienność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
? Atrakcyjne warunki zatrudnienia i płacowe (do negocjacji)
? Praca w stabilnej i odpowiedzialnej firmie posiadającej długoterminową strategię rozwoju
? Możliwość rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń i motywacji stanowiskowej
Bardzo proszę przesyłać aplikacje na adres : kkr@eucbr.pl
T.784495047