Holandia. Praca w magazynie GXO z asortymentem odzieżowym

Rusza nowy sezon rekrutacji dla naszego największego klienta GXO!
To międzynarodowa firma logistyczna, która w Tilburgu posiada dwa magazyny, gdzie realizowane są zamówienia online dla znanych marek odzieżowych. Obie hale położone są w bliskiej odległości, więc w zależności od zapotrzebowania możesz pracować na każdej z nich.
Jeśli szukasz pracy na dłużej – to idealna oferta pracy dla Ciebie. Zostań z nami na czas Black Friday i wróć tuż przed Świętami Bożego Narodzenia z ładną sumą na koncie. Sprawdź warunki i aplikuj.
Lokalizacja: Tilburg
WARUNKI PRACY
• Atrakcyjna stawka – 11,99 EUR +8,33% dodatku urlopowego = 12,99 EUR
• Dodatki zmianowe za pracę w godzinach wieczornych i nocnych lub nadgodziny (25-45%) oraz w weekendy (50-100%)
• Praca na 3 zmiany od 8.00, 16.00 lub 24.00 (magazyn pracuje 24/7)
• Cotygodniowe wypłaty zawsze na czas
• Atrakcyjne zakwaterowanie dla 2 osób z bezpłatnym Wi-Fi
• Zorganizowany transport do/z pracy (rowerem, rowerem elektrycznym lub samochodem)
• Na miejscu stołówka, w której możesz kupić gorący posiłek podczas przerw
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Centrum Obsługi Operacyjnej – całodobowa pomoc telefoniczna
• Aplikacja MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• Minimum formalności (możliwość podpisania umowy drogą elektroniczną)
• Uczestnictwo w programie lojalnościowym OTTO Rewards
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń on-line i innych projektów dla naszych pracowników m.in. Fit/at/OTTO lub Happy OTTO Wish!
TWOJE ZADANIA
• Kompletacja zamówień
• Sortowanie paczek
• Pakowanie zamówień
• Kontrola jakości
• Sprawdzanie zwrotów
WYMAGANIA
• Komunikatywny poziom języka angielskiego
• Może być wymagane prawo jazdy
Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się i aplikuj! Nasz rekruter zadzwoni do Ciebie i poda więcej szczegółów.
Zadzwoń: 717443100 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie www.ottoworkforce.com.