Pracownik magazynu, bez niemieckiego, Leipzig

MB Service jest firmą z wieloletnim stażem na rynku niemieckim ? zaufaj naszemu doświadczeniu i rozpocznij atrakcyjną pracę w Niemczech.

Wszyscy nasi pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych i zdrowotnych oraz zakwaterowanie.

Aktualnie dla naszego klienta, renomowanej firmy kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Magazynu (LEIPZIG)

Obowiązki na stanowisku pracy:
- Rozładunek i załadunek tirów
- Sortowanie przesyłek
- Skanowanie przesyłek

Wymagania:
- Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
- Motywacja do pracy
- Gotowość do pracy na trzy zmiany
- Gotowość do pracy fizycznej
- Własny samochód

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę u naszego sprawdzonego klienta
- Większa stawka dla osób ze znajomością języka niemieckiego i autem
- Zorganizowanie zakwaterowania
- Pomoc w załatwianiu formalności na miejscu
- Opiekę koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na podany adres E-Mail: dw@mb-service.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

MB Service
Ul. Oleska 121
45-231 Opole
KRAZ 9875

MB Service ? pewna i stała praca w Niemczech!