Potrzebna opiekunka, praca na terenie Niemiec

Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.

Miejsce wyjazdu: okolice Monachium
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Ingi. Starsza Pani cierpi na Alzheimera i demencję. Często jest rozkojarzona i zapomina o wielu rzeczach.

Obowiązki:
Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, robienie zakupów, pranie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak: pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się oraz przy spożywaniu posiłków. Opiekunka będzie również czuwać przy Pani w nocy.

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
minimum podstawowej (najlepiej komunikatywnej) znajomości języka
miłego usposobienia i cierpliwości
zaangażowania w pracę, doświadczenia
czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj, 3

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6504, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210