Opiekun/ka osoby starszej na terenie Niemiec

GoWork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunke i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas zarówno nasi Klienci, jak i współpracujące z nami Opiekunki.

Obecnie, dla naszych klientów, poszukujemy osób w charakterze:
OPIEKUN/KA OSOBY STARSZEJ NA TERENIE NIEMIEC

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie codziennych czynności związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego,
- Wykonywanie czynności higienicznych przy podopiecznym,
- Wspieranie biologicznych funkcji życiowych podopiecznego,
- Organizowanie czasu podopiecznemu i dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagamy:
- Gotowości do pracy za granicą,
- Wiek Opiekuna w granicach 25-65 lat,
- Minimalne doświadczenie w pracy jako opiekun osoby starszej lub chorej (np. kogoś z rodziny),
- Dobry stan zdrowia,
- Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 1700 Euro),
- Legalne zatrudnienie w polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
- Możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- Tylko jedna umowa zlecenie (wysokie składki!),
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- Zorganizowany przejazd do i z Niemiec,
- Darmową naukę języka niemieckiego od podstaw,
- Fachową opiekę konsultantów przez cały okres trwania kontraktu,
- Indywidualny dobór ofert,
- Pakiet szkoleń,
- Dodatkowe pakiety bonusowe.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 976 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl