Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Opieki potrzebuje Senior Pan Albert, lat 86 mieszkający ze swoją żoną w mieszkaniu. Pacjent potrzebuje pomocy i wsparcia podczas wstawania siadania a także podczas przemieszczania się. Ma problemy ze słuchem, zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie.
Miejsce delegacji: okolice Frankfurtu nad Menem, (ciche zielone osiedle z dobrym dostępem do sklepów).

Obowiązki:
Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.
Senior potrzebuje również pomocy przy kąpielach, ubieraniu się. Opiekunka będzie również towarzyszyć Panu w wizytach u lekarza.

Wymagania:
oczekujemy komunikatywnej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6752, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl