Seniorka poszukuje opiekunki na terenie Niemiec

Podopieczna, Pani Gerda (94 lata, 90 kg, 170 cm wzrostu), mieszka w okolicach Hanoweru. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Porusza się sama przy balkoniku z lekką pomocą drugiej osoby. Cierpi na lekką demencję oraz zaburzenia rytmu serca. Obecnie opiekuje się nim rodzina.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, robienie prania.
Do zadań opiekunki należeć również będzie pomoc Pani w ubieraniu i rozbieraniu, higienie ciała, pomoc w dojściu do toalety, pomoc w spożywaniu posiłków a także towarzyszenie Pani w wizytach u lekarza.

Wymagania:
Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie dobrym. Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą i posiadać doświadczenie w opiece a także posiadać czynne prawo jazdy.

Zapewniamy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia
Stawka: 1250 euro netto/miesięcznie

http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj,1Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6725 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6725, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl